DEMAŞ İnşaat 1994 yılında İstanbul Fındıkzade’de kuruldu. O günden beri işinde uzman kadrosu ile bir çok başarılı projeye imza attı.

DEMAŞ inşaat butik projeler yapan, sözlerini zamanında yerine getiren ve müşterilerine dört duvarın ötesinde bir yaşam sunan iddialı bir marka olarak, proje gerçekleştirdiği her bölgede yatırım kararlarını etkileyen bir isimdir.

DEMAŞ İnşaat köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir.

İnsanı ve doğayı önceliği olarak belirleyen ve vizyonunu bu doğrultuda şekillendiren DEMAŞ İnşaat müşterilerine sosyal, kültürel ve sportif aktivitelere rahatça ulaşabilecekleri ortamları teknolojinin, kalitenin ve konforun tüm artılarıyla sunmayı misyon ve vizyonunun ana maddeleri olarak kabul etmiştir.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden,önce can güvenliği diyerek en kaliteli ve en yaratıcı projelere imza atmak.

Teknolojinin bize sunduğu yeni imkanları takip edip bunları faaliyet ve projelerimizde kullanabilmek.

Türk ekonomisine katkı sağlamak,

Her zaman daha iyiyi aramak,

Bunları gerçekleştirirken misyonumuzun ne derece önemli ve titizlikle üstünde durulması gereken bir konu olduğunun farkındayız.

Misyonumuz

Müşterilerimiz ile sürekli diyalog halinde olarak müşteri memnuniyetini sağlamak,

Hedeflerine kilitlenmiş,takım çalışmasının önemini bilen,şirket değerlerinden ödün vermeyen bilinçli,dürüst ve yeniliklere açık bir şirket kurmuş olmak,

Şirketimiz; taahhütlerinde kaliteden, estetikten, standartlardan ve teknikten kesinlikle taviz vermemektedir. Taahhütlerini iş olsun mantığı ile değil, olması gereken olmalı mantığı ile yerine getirmiş ve getirmeye devam edecektir.

Başarılarına başarı katmayı kendisine hedef edinmiş olan DEMAŞ İNŞAAT bu hedefi doğrultusunda istihdamın devamını arttırmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak ve bunu yaparken de marka olma yolundan kesinlikle taviz vermeme kararlılığı ile yoluna devam edeceğinin taahhütünü vermektedir.

Bu yolda bizleri destekleyen ve güvenen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.